Awaryjne otwieranie samochodów - doradza Ślusarz Warszawa

czwartek, 21 czerwca 2018 r., 14:38
fot. nadesłane

Powodów awaryjnego otwierania samochodu może być kilka - zatrzaśnięte w środku kluczyki, zgubione kluczyki, problemy z mechanizmem. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, a więc warto wiedzieć, jak się w niej odnaleźć i dlaczego warto zadzwonić do ślusarza.

Sytuację, gdy drzwi samochodu są zatrzaśnięte z kluczami w środku auta, z pewnością kojarzymy z filmów. Bohaterowie nierzadko w takich sytuacjach wpadają w furię, ponieważ zatrzaśnięte drzwi krzyżują im plany i nierzadko gmatwają fabułę. Są zmuszeni wzywać pomoc, chociaż niektórzy podejmują decyzję, że rozbroją zamek na własną rękę.

Niestety taka sytuacja może się przydarzyć każdemu z nas. Kluczy możemy strzec jak oka w głowie, a mimo to wystarczy chwila nieuwagi, by je stracić. I oczywiście możemy zachować się jak bohater filmu i próbować pokonać mechanizm, jednak nie zawsze z tak samo dobrym skutkiem. W filmach awaryjne otwieranie samochodu może wyglądać łatwo, musimy sobie jednak zdawać sprawę, że, dysponując amatorskim sprzętem, niewiele zdziałamy.

Ślusarz - dlaczego warto skorzystać z jego pomocy

Awaryjne otwieranie samochodów lepiej pozostawić specjalistom. Sami, bez pomocy ślusarza, możemy wyrządzić swojemu samochodowi więcej szkody niż pożytku.
Nieumiejętne awaryjne otwieranie samochodu może skończyć się zepsutym zamkiem. Może też zepsuć całe drzwi, znacznie uszkodzić samochód, przez co narażeni jesteśmy na znacznie większe koszty niż koszty pracy dobrego ślusarza.

Ślusarz otwiera setki samochodów, jest w stanie poradzić sobie z każdym zamkiem dzięki swojemu doświadczeniu. Dla niego awaryjne otwieranie drzwi to chleb powszedni, nie musimy się więc martwić o stan naszego samochodu po awaryjnym otwieraniu drzwi.

Ślusarz jest w stanie awaryjnie otworzyć samochód dzięki specjalnym narzędziom ślusarskimi, które pomagają mu otworzyć zamek bez niszczenia zarówno jego, jak i samochodu. Ma on dostęp do specjalistycznych narzędzi od amerykańskich i europejskich producentów, które są dostępne tylko ślusarzom. Otwieranie zależy od marki samochodu - nierzadko narzędzia dedykowane są tylko danej marce samochodów.

Inną metodę może zastosować ślusarz, kiedy klucz znajduje się w stacyjce lub na fotelu. Ślusarz posiada licencję policyjną, nie może być karany. Ślusarz Warszawa to grupa doświadczonych ślusarzy, którzy biorą udział w targach i spotkaniach branżowych w kraju i za granicą. Amator, wykonując awaryjne otwieranie nieumiejętnie, może porysować lakier lub zniszczyć uszczelki. Dlatego swoje bezpieczeństwo powierzmy doświadczonemu ślusarzowi.

Ślusarz Warszawa - jak znaleźć ślusarza

W Warszawie wielu ślusarzy świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze możemy liczyć na pomoc w razie zatrzaśnięcia kluczy zawsze, nawet o piątej nad ranem w sobotę. Na szczęście nie tylko w stolicy ślusarze pomogą nam o każdej porze dnia i nocy - całodobowe świadczenie usług ślusarskich staje się coraz popularniejsze także w innych miastach.

Ślusarz Warszawa to hasło, dzięki któremu znajdziemy nie tylko wielu dobrych ślusarzy z Warszawy, ale także zapoznamy się z opisami awaryjnego otwierania samochodów. Przeglądając strony ślusarzy, będziemy mogli lepiej poznać ich pracę.

Ślusarz - Warszawa 24/7
Tel: (22) 214-04-04
Tel.kom: 796-15-15-15
E-mail: pogotowiezamkowe@gmail.com
www: slusarz-warszawa24h.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.