Smętowo Chmieleńskie. Citroen uderzył w drzewo

czwartek, 21 czerwca 2018 r., 18:23
fot. DS

Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, było przyczyną wypadku, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Smętowie Chmieleńskim. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.

Kierująca Citroenem kobieta, jadąc w kierunku Kartuz wpadła w poślizg, uderzyła w przydrożny znak, po czym samochód obrócił się o 180 stopni i bokiem od strony kierowcy, uderzył w drzewo.

- Samochód wpadł w poślizg, zjechał z drogi i bokiem uderzył w drzewo. Musieliśmy użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć z pojazdu ranną kobietę - wyjaśnia mł. asp. Adam Skrzypkowski z JRG w Kartuzach.

Do zdarzenia doszło przed godziną 17. W akcji uczestniczyła OSP z Brodnicy Górnej, JRG Kartuzy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

DS

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.