Cleo i Sarsa na finał żukowskich sobótek

niedziela, 24 czerwca 2018 r., 00:49
fot. AL

Wielkie ognisko, puszczanie wianków na wodę, występy lokalnych zespołów i koncerty gwiazd - tak w wielkim skrócie upłynęły sobótki w Parku nad Jeziorkiem w Żukowie. Gwiazdami wieczoru byli Future Folk, Cleo oraz Sarsa.

Sobótkową zabawę rozpoczęły występy lokalnych zespołów i grup. Tradycyjnie żukowskim obchodom nocy świętojańskiej towarzyszyły warsztaty wyplatania wianków i konkurs na najpiękniejszy wianek, które następnie zgodnie ze zwyczajem puszczano na wodę. Nie obyło się również bez imponujących rozmiarów ogniska, przy którym można było ugrzać się w ten zimny wieczór.

Sobótkową zabawę zwieńczyła część koncertowa. Jako pierwsza na scenie pojawiła się góralska grupa Future Folk, która rozgrzała licznie zgromadzoną w Parku nad Jezioriem publiczność. Nie z mniejszym entuzjazmem publiczność powitała Cleo, z którą jej największe hity śpiewały tłumy. Część muzyczną zakończył występ Sarsy, całość zaś zakończył pokaz sztucznych ogni.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.