Stracił panowanie nad quadem - trafił do szpitala

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., 09:29
fot. archiwum

39-latek stracił panowanie nad quadem, wskutek czego przewrócił się. Kilka godzin później sam zgłosił się do kościerskiego szpitala z urazem głowy i odmą płucną. Do zdarzenia doszło w piątek w Mściszewicach.

W piątek kościerscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zgłosił się 39-latek z urazami powypadkowymi.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego w Mściszewicach jadąc quadem stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego przewrócił się. Po kilku godzinach sam zgłosił się do szpitala z urazem głowy i odmą płucną - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.