Smołdzino. Dachował ford - ranna kobieta

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., 13:30
fot. AL

Kierująca fordem została przetransportowana do szpitala po tym, jak straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem, wskutek czego dachowała. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w Smołdzinie.

Zgłoszenie na trasie Smołdzino-Żukowo służby otrzymały przed godziną 13. Wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny zdarzenia wciąż trwa. Póki co wiadomo tyle, że kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachowała. Kobieta podróżowała sama.

Poszkodowaną kobietę przetransportowano do kartuskiego szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Smołdzino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.