Chwaszczyno. Uderzył samochodem w drzewo - miał 2,8 promila

środa, 27 czerwca 2018 r., 09:33
fot. archiwum

We wtorkowy wieczór doszło do wypadku w Chwaszczynie. Samochód marki fiat uderzył w drzewo. Okazało się, że kierowca pojazdu ma w organizmie 2,8 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło około godz. 20 w Chwaszczynie.

- 38-letni mieszkaniec Gdańska kierował pojazdem marki fiat. W wyniku nie dostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo - informuje st. sierż. Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości mając w organizmie 2,8 promila alkoholu. Mężczyznę przetransportowano do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.