Glincz. Hyundai wypadł z drogi i uderzył w słup

poniedziałek, 2 lipca 2018 r., 12:58
fot. BK

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Glinczu na K20. Kierujący hyundaiem wypadł tam z drogi i uderzył w słup oświetleniowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16.30 na drodze krajowej nr 20 w Glinczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hyundaiem 65-letni mężczyzna jadąc od Żukowa w kierunku Kościerzyny zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez niego samochód uderzył w słup oświetleniowy.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego pojazdem oraz 65-letnią pasażerkę.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.