Kasia Stankiewicz i Varius Manx na finał Dni Powiatu Kartuskiego

poniedziałek, 2 lipca 2018 r., 13:09
fot. MD-Z

Wspaniałym koncertem grupy Varius Manx i Kasi Stankiewicz zakończyły się tegoroczne Dni Powiatu Kartuskiego. Na scenie w Parku Solidarności rozbrzmiały największe przeboje grupy z lat 90., a także utwory z najnowszej płyty grupy.

Dwudniowe święto powiatu kartuskiego było okazją nie tylko do posłuchania dobrej muzyki, ale również tych, którzy aktywnie działają na rzecz innych, a także dorobku i talentów podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Podczas sobotniej odsłony imprezy wystąpiły Bubliczki i Piersi. Koncertową część wydarzenia poprzedził Festiwal Ludzie dla Ludzi, podczas którego poznać można było organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu kartuskiego.

Z kolei w niedzielę, chętni odwiedzić mogli krainę rękodzieła. Tam na stoiskach warsztatów terapii zajęciowej można było m.in. stworzyć samodzielnie biżuterię czy piękne szklane anioły. Gwiazdami tego wieczoru byli Sidney Polak oraz Kasia Stankiewicz i Varius Manx.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.