Dlaczego warto grać z LvBet?

wtorek, 3 lipca 2018 r., 08:48
fot. nadesłane

Posiada dziesiątki dyscyplin i ofert na zakłady, najlepsze dostępne kursy i ciekawe programy lojalnościowe. Jest także jednym z największych legalnie działających zakładów bukmacherskich w Polsce, dzięki czemu grający nie muszą martwić się o sprawy prawne. LvBet, bo o nim mowa, oferuje niesamowite emocje płynące z obstawiania gier sportowych niezmiennie od 2014 roku.

 

Jedyny w swoim rodzaju

LvBet zakłady bukmacherskie to jedna z ciekawszych firm na tym rynku. Bukmacher ma w swoim portfolio wiele zróżnicowanych ofert, od najpopularniejszych, jak piłka nożna, ręczna czy koszykówka, po mniej powszechne dyscypliny. Dodatkowym, ogromnym atutem jest fakt, że w wielu dyscyplinach sportowych LvBet proponuje graczom najwyższe dostępne kursy, dzięki czemu mogą oni zarobić więcej w razie poprawnego obstawienia wyniku. W przypadku tego operatora możemy obstawiać nie tylko klasyczne gry, ale także wydarzenia e-sportowe.
 
Ciekawe programy promocyjne

Kolejną znaczącą zaletą bukmachera jest jego program lojalnościowy. Umożliwia on gromadzenie dostępnych punktów, które gracz może wymienić na gotówkę. Punkty wpadają na nasze konto wraz z zawieraniem zakładów, a także podczas trwania specjalnych promocji. Oczywiście im więcej zakładów zawrzemy, tym więcej punktów przypadnie nam w udziale. Jednak nie jest to wszystko, co LvBet oferuje graczom - poza programem lojalnościowym bukmacher przeprowadza również dodatkowe promocje i premie. Dobrym przykładem może być bonus dla nowych graczy, który może wynieść nawet 1000 zł, czy premiowanie graczy posiadających karnety na mecze klubów piłkarskich sponsorowanych przez tego bukmachera. Poza tymi specjalnymi dodatkami LvBet oferuje także szeroką gamę promocji dostępnych dla wszystkich graczy.
 
Nie tylko zakłady

Choć oczywiście głównym celem LvBet jest świadczenie zakładów bukmacherskich, poza tą działalnością firma jest także sponsorem, wspierając klub piłkarski Wisła Kraków oraz portal Łączy Nas Pasja. Dzięki temu fani Wisły mogą liczyć na dodatkowe promocje w ramach zawieranych zakładów, co podbija atrakcyjność oferty tego operatora.
 
W pełni legalny bukmacher

Jedną z najważniejszych informacji jest fakt, że LvBet zakłady bukmacherskie działa w Polsce legalnie. Firma uzyskała niezbędne pozwolenia od Ministra Finansów oraz podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Oznacza to również, że bukmacher zapewnia odpowiednią ochronę danych osobowych, a także odprowadza należne podatki, zgodne z ustawą o hazardzie. LvBet wyręcza w tej kwestii swoich użytkowników, rozliczając należne podatki za nich, dzięki czemu grający nie muszą zgłaszać swoich wygranych samodzielnie do Urzędu Skarbowego.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.