Najbardziej luksusowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

wtorek, 3 lipca 2018 r., 08:54
fot. nadesłane

Szukasz naprawdę luksusowego apartamentu w Polsce? Zainteresuj się warszawskim rynkiem nieruchomościowym, a konkretniej - inwestycją mieszkaniową "Złota 44" oferowaną przez Hamilton May. Sprawdź, czego możesz spodziewać się po tym miejscu i co sprawia, że jest ono najbardziej luksusowym budynkiem mieszkalnym w Polsce.

Na wstępie warto zaznaczyć, że inwestycja Złota 44 to obecnie najwyższy, mierzący 192 metry wieżowiec w Warszawie, który mieści blisko 300 luksusowych apartamentów o najwyższym standardzie. Wyjątkowy design, niespotykane udogodnienia oraz doskonałej jakości wykończenia czynią to miejsce najbardziej prestiżowym adresem w Polsce. Co warto o nim wiedzieć?

Znakomita lokalizacja i wspaniała panorama miasta

Budynek Złota 44 zlokalizowany jest w samym centrum stolicy, u zbiegu ulicy Złotej oraz Emilii Plater, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki, czy też Centralnego Obszaru Biznesu. W okolicy znajduje się też szeroki wybór kawiarni, restauracji, a także sklepów i punktów usługowych. Duże okna znajdujące się w budynku zapewniają mieszkańcom wspaniały widok na panoramę Warszawy, obejmującą nie tylko wspomniane budynki, ale również Stare Miasto, Ogród Saski, Stadion Narodowy czy rzekę Wisłę.

Wyjątkowe udogodnienia

Podkreślenia wymaga fakt, że wszystkie elementy fasady Złotej 44 zostały wykonane ręcznie, a zastosowane materiały i technologia budowy zapewniają maksymalny poziom energooszczędności oraz redukcję hałasu praktycznie do zera. Co więcej, do dyspozycji mieszkańców oddano strefę wypoczynkowo-biznesową zajmującą aż 1400 m2 powierzchni. Czekają tam na nich między innymi: siłownia, 25-metrowy basen, zewnętrzne jacuzzi, sauna czy przestronny taras. Poza tym, do ich użytku są dwie sale konferencyjne.

Złota 44 - apartamenty Warszawa sprzedaż

W praktyce, na inwestycję Złota 44 składa się 287 apartamentów o bardzo zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze lokale mają 60 m2 powierzchni, natomiast największe - ponad 400 m2. Co więcej, unikatowa bryła budynku i zastosowane w nim rozwiązania architektoniczne sprawiają, że każdy apartament cechuje się wyjątkową, unikalną specyfiką. Wnętrza apartamentów oraz pozostałych pomieszczeń zaprojektowała ceniona londyńska firma Wood Bagots interior designs. Udostępnia ona aż 9 różnych wariantów wykończenia lokali; przy czym apartamenty zlokalizowane na najwyższych poziomach budynku mieszczą dwu- lub trzypiętrowe penthouse. Ważną zaletą Złotej 44 jest również fakt, że nadal są jeszcze dostępne w niej apartamenty na sprzedaż. Osoby zainteresowane tą inwestycją mogą uzyskać o niej więcej informacji kontaktując się z biurem Hamilton May.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.