PROJANDSPAW. Praca dla spawaczy, monterów i przyszłych projektantów w rozwijającej się firmie

czwartek, 5 lipca 2018 r., 09:31
fot. nadesłane

PROJANDSPAW to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, która działa głównie w sektorze przemysłu spożywczego. Zajmuje się wytwarzaniem i projektowaniem maszyn oraz ich części, zbiorników dla przemysłu spożywczego oraz konstrukcji stalowych. Zbiorniki do piwa, mleka oraz obudowy filtracyjne powstają właśnie tutaj. Drugim sektorem działalności są usługi montażowe oraz serwisowe tych konstrukcji. Działają w 12 - osobowym składzie, w związku z coraz większą ilością zamówień, poszukują spawaczy, monterów oraz stażystów. Oferują ciekawą pracę dla ludzi ambitnych.

Sandomierskie jabłka na taśmach z Dzierżążna

W Dzierżążnie firma funkcjonuje od marca 2016 roku. PROJANDSPAW to młode przedsiębiorstwo, ale ze sporym doświadczeniem. Stawia na wysoką jakość. Zarówno produkcji, jak i zasobów ludzkich.

- Podnieśliśmy kwalifikacje i wprowadziliśmy zasady, które odpowiadają tym, przyjętym na rynku europejskim. Możemy się pochwalić certyfikatami, które są dowodem naszych możliwości i umiejętności. Najlepszym przykładem na to, że mocno wchodzimy na rynek ogólnokrajowy, są nasze realizacje. Otóż do przetwórstwa słynnych sandomierskich czy grójeckich jabłek, wykorzystywane są wykonane przez nas taśmy produkcyjne - wyjaśnia Arkadiusz Witczak, dyrektor zarządzający.

- Za naszymi produktami przemawia jakość. Jako firma wdrażamy normy spawalnicze, które weryfikują naszą pracę na każdym jej etapie - od przyjęcia zamówienia, poprzez realizację, aż do montażu. Jest popyt na usługi w branży przemysłu spożywczego i mimo sporej konkurencji, coraz lepiej się w nim odnajdujemy - dodaje Arkadiusz Witczak.

Do tego stopnia, że brakuje rąk do pracy. Na tę chwilę firma zatrudnia dwanaście osób - dwóch inżynierów, czterech spawaczy, czterech monterów, operatora CNC oraz logistyka. Chętnie zatrudni kolejnych pracowników. Przede wszystkim spawaczy, monterów konstrukcji i przyszłych projektantów.

Spawacze i monterzy konstrukcji pilnie poszukiwani

Firma planuje stworzyć co najmniej dwa nowe zespoły, które składać będą się ze spawaczy i monterów. Jest ona gotowa podjąć rozmowy na temat każdej formy współpracy i docenić pracownika z umiejętnościami. Jak podkreśla szef PROJANDSPAW, praca wiąże się z wyjazdami, ale też z profitami, które wynikają z delegacji.

- Staramy się, żeby wyjazdy nie były zbyt długie - tydzień, do dwóch, w miesiącu. Wynagrodzenie obejmuje nie tylko pracę na miejscu, ale też dojazd i powrót. Zapewniamy również nocleg i wyżywienie - tłumaczy Arkadiusz Witczak.

Przyszli inżynierowie mogą zdobyć tutaj bezcenne doświadczenie

Chętni do zdobycia doświadczenia studenci również są mile widziani. W PROJANDSPAW będą mogli nabyć praktyczne umiejętności.

- Szukamy stażystów, osób na studiach technicznych, Mechaniki i Budowy Maszyn lub pokrewnych. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę ze studentami zamieszkującymi powiat kartuski. Zapewnimy elastyczny czas pracy, zadań jest dużo, a z tymi, którzy się sprawdzą, chętnie nawiążemy współpracę na stałe, w przyszłości - dodaje właściciel.

Nie liczy się CV, a chęć do pracy i kreatywność

Jak podkreśla dyrektor zarządzający, jest on gotów podjąć współpracę bez względu na dotychczasowe zatrudnienie, a przede wszystkim na umiejętności.

- Jeżeli przyjdzie osoba młoda, która będzie chciała się uczyć, jesteśmy jak najbardziej otwarci. Dla nas istotne są ambicje i chęć do pracy.

Niewielka siedziba, duże możliwości

PROJANDSPAW swoją siedzibę ma w Dzierżążnie, ale działa na terenie całej Polski. W swojej pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz wdraża nowinki techniczne. Dzięki doświadczonej kadrze zarządzającej oraz wykwalifikowanej kadrze monterów i spawaczy, realizuje zlecenia trudne i nietypowe. Zespół lubi wyzwania, ciekawą i dynamiczną pracę. Współpracuje z dużymi firmami, liczącymi się na polskim rynku.

Przyjdź na rozmowę i zapytaj o szczegóły

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny można przesłać na adres:
Projandspaw sp. j.
ul. Kartuska 26,
83-332 Dzierżążno
lub na adres e-mail: kontakt@projandspaw.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.