Kamil Bednarek na finał 43. edycji Truskawkobrania

niedziela, 8 lipca 2018 r., 00:34
fot. MD-Z

Muzyka reggae rozbrzmiała na finał tegorocznej edycji Truskawkobrania. Na scenie u stóp Złotej Góry wystąpił Kamil Bednarek z zespołem. Koncertu słuchał wielotysięczny tłum.

Koncertem Kamila Bednarka, najpopularniejszego artysty reggae w Polsce, zakończyła się 43. edycja Truskawkobrania. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Zbocze Złotej Góry wypełniły tłumy.

Kamil Bednarek jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Od 2008 roku był związany z zespołem Star Guard Muffin. Przełomem w jego karierze okazał się udział w show TVN-u "Mam talent". Po zmianach w składzie zespołu, w 2012 roku narodziła się grupa Bednarek. Grupa wydała trzy albumy "Jestem...", "Oddycham" oraz "Talizman". Podczas koncertu na Złotej Górze publiczność mogła usłyszeć największe przeboje artysty.

Przed Kamilem Bednarkiem wystąpiła Natalia Szroeder. Zdjęcia z jej koncertu i z wcześniejszych godzin Truskawkobrania znaleźć można tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.