32-latek zatrzymany za kradzież złomu. Miał przy sobie narkotyki

wtorek, 10 lipca 2018 r., 11:27
fot. internet/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci rozwiązali sprawę kradzieży złomu i części samochodowych, do której doszło w czerwcu. Podczas zatrzymania okazało się, że 32-letni sprawca miał przy sobie narkotyki.

W drugiej połowie czerwca policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymali zgłoszenie o kradzieży części samochodowych i złomu. Skradzione z prywatnej posesji części miało wartość ponad trzech tysięcy złotych.

- Mundurowi natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Funkcjonariusze przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli monitoringi oraz dokonali oględzin miejsca zdarzenia - informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach.

Policjanci szybko wytypowali podejrzanego o te kradzieże i zatrzymali go w minioną środę na terenie powiatu kartuskiego. Podczas zatrzymania 32-letni sprawca był nietrzeźwy. Funkcjonariusze znaleźli przy nim także narkotyki - marihuanę oraz amfetaminę.

W piątek mężczyźnie przedstawiono zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków. Prokurator rejonowy w Kartuzach zastosował wobec 32-latka dozór policyjny.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.