Karteczki samoprzylepne - do czego mogą być potrzebne takie gadżety reklamowe?

wtorek, 10 lipca 2018 r., 14:17
fot. nadesłane

Dlaczego warto kupić tego typu produkty? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, jak bardzo są przydatne.

Po pierwsze: do notatek różnego rodzaju

Przykładowo tych, które przykleja się na lodówkę z informacją dotyczącą jadłospisu na dany dzień tygodnia. Do tablicy korkowej lub innej umieszczonej na biurku w domu lub pracy. Mogą tam być napisane informacje typu: co zrobić w danym dniu. Odebrać dziecko ze szkoły, przedszkola, zażyć tabletkę witaminową, termin wizyty u lekarza, fryzjera, kosmetyczki, innych specjalistów. Takie notatki bardzo się przydają w wielu sytuacjach także poza domem, biurem. Do spisania listy potrzebnych zakupów w różnych sklepach. Każdy kolor karteczki samoprzylepnej poświęć na inną branżę. Na jednej kosmetyki, na drugiej jedzenie, na trzeciej inne akcesoria. Kolorów jest dostępnych wiele. I są one odblaskowe, co powoduje łatwiejsze ich zlokalizowanie w torebce czy innym miejscu, a także lepiej zapamiętasz zapisane na nich treści.

Po drugie: do czytania, notowania istotnych dla ciebie informacji

Na przykład, gdy czytasz książkę i chcesz na jakiś czas przerwać lekturę, to karteczki samoprzylepne są idealnym rozwiązaniem do tego celu. Możesz je przykleić bezpośrednio do kartki w książce. Dzięki tej metodzie można sobie zaznaczyć ważniejsze rozdziały z podręcznika i innego dzieła z wiedzą. Te, do których chcesz wrócić w późniejszym terminie. Jeśli masz przy sobie długopis lub ołówek na karteczce możesz zapisać numer strony, na której skończyłeś czytać. Zapisać interesujące cytaty lub zaznaczyć strony, na których takie się pojawiły. I wtedy w łatwy sposób wracasz do tych cytatów, żeby je sobie przepisać na kartkę albo do pliku tekstowego w komputerze, telefonie, innym urządzeniu, na którym można pisać dłuższe treści. W ofercie sklepu znajdują się także specjalne zakładki do książek, które mają małe karteczki samoprzylepne do zapisywania informacji. Czasami sprzedawane są wraz z długopisem, którym od razu możesz pisać.

Po trzecie: zalety karteczek samoprzylepnych jako gadżetów reklamowych

Ładne kolory, nie zajmują wiele miejsca i można je mieć przy sobie zawsze. W szkole, pracy, na uczelni, spacerze, innych. Dostępne są także ich różne kształty. Serce, like it, domek z karteczkami samoprzylepnymi na dachu, inne. Wśród wielu znajdziesz coś dla siebie i swojej firmy z dowolnej branży. Takie gadżety przydadzą się także osobom prywatnym.

Jeszcze więcej zalet karteczek samoprzylepnych

Jak widać, jest to bardzo przydatny gadżet reklamowy dla wielu osób w różnych kategoriach wiekowych. Atrakcyjne ceny zachęcają do zakupu większej ilości, żeby oszczędzić czas i pieniądze. Przekonuje także szybka dostawa wybraną opcją. Zamówienia można składać cały tydzień o każdej porze dnia i nocy. Kiedy tylko masz ochotę kupić trochę gadżetów reklamowych dla twojej firmy oraz do rozdania licznym klientom i znajomym. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej sklepu. Warto zainwestować w takie gadżety reklamowe, jakimi są karteczki samoprzylepne.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.