Kamienica Królewska. Zderzenie volkswagena z oplem

środa, 11 lipca 2018 r., 18:36
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w środowe popołudnie w Kamienicy Królewskiej VW Passat zderzył się tam z oplem.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.45 w Kamienicy Królewskiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że VW Vento czołowo zderzył się tam z oplem. Łącznie samochodami podróżowało sześć osób, w tym dwoje dzieci. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który przebadał uczestników zajścia. Szczęśliwie żaden z nich nie wymagał hospitalizacji, a całe zdarzenie zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.