Wygoda Sierakowska. Pożar sadzy w kominie

czwartek, 12 lipca 2018 r., 13:18
fot. AL

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały w czwartkowe południe w Wygodzie Sierakowskiej, gdzie doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Zapaleniu uległa sadza w przewodzie kominowym.

Zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał w czwartek po godzinie 11. Na miejsce skierowano strażaków z JRG Kartuzy oraz OSP Sierakowice. Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Szczęśliwie całe zajście zakończyło się bez osób poszkodowanych i większych strat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.