Mieszkanka Goręczyna świętuje 97. urodziny

czwartek, 12 lipca 2018 r., 14:01
fot. nadesłane/USC Somonino

Z najserdeczniejszymi życzeniami, upominkiem i kwiatami w czwartek Jadwigę Klinkosz odwiedzili przedstawiciele somonińskiego urzędu. Mieszkanka Goręczyna świętuje bowiem swoje 97. urodziny.

Jadwiga Klinkosz urodziła się 12 lipca 1921 roku w Ręboszewie. Wychowała troje dzieci. Jest wyjątkową osobą, uśmiechnięta i nadal bardzo pozytywnie nastawioną do życia, niezwykle kontaktową i komunikatywną. Pani Jadwiga mieszka sama, ale opiekuje się nią wnuczka Sabina, która codziennie jest u babci.

Poza jej rodziną, w dzień jej 97. urodziny z najlepszymi życzeniami do mieszkanki Goręczyna pospieszyli także przedstawiciele somonińskiego samorządu. Zgodnie ze zwyczajem, solenizantka otrzymała z rąk wójta Mariana Kryszewskiego - dyplom okolicznościowy z życzeniami oraz upominek i kwiaty.

Obecnie, Janina Klinkosz, jest drugą najstarszą mieszkanką gminy Somonino.

- Solenizantce życzymy kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych radości i życzliwości, zdrowia i pogody ducha oraz wytrwałości - życzą przedstawiciele somonińskiego urzędu.

oprac. AL
info. USC Somonino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.