Somonino. Najzdolniejsi absolwenci gimnazjów nagrodzeni stypendiami

piątek, 13 lipca 2018 r., 08:52
fot. internet/UG Somonino

W czwartek w urzędzie gminy w Somoninie wójt Marian Kryszewski spotkał się z młodzieżą, która w tym roku ukończyła naukę w gimnazjum. Absolwenci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce wyróżnieni zostali stypendiami.

Mają wzorowe zachowanie, wykazują szczególne uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy, promują swoją szkołę oraz gminę - takimi wyróżnikami pochwalić się mogą laureaci jednorazowego stypendium wójta Somonina.

W tegorocznej edycji nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wysokie osiągnięcia sportowe lub godne reprezentowanie szkoły i gminy oraz za zaangażowanie społeczne w roku szkolnym odebrało szesnaścioro uczniów.

- Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów, mobilizuje do dalszych sukcesów i jest w całości wypłacane ze środków własnych gminy - podkreśla somoniński urząd.

Wójt Marian Kryszewski wręczając stypendia gratulował uczniom i życzył dalszych sukcesów edukacyjnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzenia oraz podziękowania skierował też do rodziców absolwentów.

Oprac. MD-Z
Info: UG Somonino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.