Kartuzy. Miał 1,5 promila, doprowadził do kolizji

piątek, 13 lipca 2018 r., 09:00
fot. archiwum

Kartuscy policjanci zatrzymali w czwartek 59-letniego mężczyznę, który kierując skodą doprowadził do kolizji na jednym z parkingów. Okazało się, że kierujący był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano, około godz. 10, na jednym z parkingów w Kartuzach. Mieszkaniec powiatu kartuskiego kierował skodą i doprowadził do kolizji.

- Mężczyzna wykonując manewr cofania na parkingu uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd. Okazało się, że 59-letni kierujący jest pod wpływem alkoholu - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.