Wypadek na ulicy Kościerskiej w Kartuzach. Ranna kobieta w ciąży i dziecko

piątek, 13 lipca 2018 r., 14:07
fot. NL

Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Kościerskiej i Sędzickiego w Kartuzach. Kobieta w zaawansowanej ciąży i dziecko, zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.00. Na skrzyżowaniu ulicy Sędzickiego z ulicą Kościerską, zderzyły się trzy samochody - Opel, BMW oraz Ford.

- Kierująca Fordem 31- letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, wyjeżdżając z Burchardztwa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Opel, kierowanemu przez 53 - letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Siłą odrzutu Ford uderzył w BMW kierowane przez 45 - letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Wszyscy trzej kierujący byli trzeźwi. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - kierująca Fordem ciężarna kobieta i podróżujące tym samym samochodem 9 - letnie dziecko. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

DS

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.