Punkt paszportowy w Kartuzach zostanie zamknięty na dwa tygodnie

piątek, 13 lipca 2018 r., 14:59
fot. internet/UM Kartuzy

Ważna informacja dla osób, które wybierają się na zagraniczne wakacje i są w trakcie wyrabiania paszportów. Punkt, który w Kartuzach prowadzi Urząd Wojewódzki będzie nieczynny od 30 lipca do 14 sierpnia. Warto, by osoby planujące wyjazd, zadbały o konieczne formalności wcześniej.

Terenowy Punkt Paszportowy zlokalizowany w pokoju nr 212 w Urzędzie Miejskim w Kartuzach będzie nieczynny od 30 lipca do 14 sierpnia.

Jak czytamy na stronie Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, kartuski terenowy punkt paszportowy jest nieczynny w związku z urlopem pracownika obsługującego jednoosobowo punkt i brakiem możliwości zapewnienia trwałego zastępstwa na czas jego nieobecności.

Paszporty wydrukowane i przygotowane do wydania interesantom w tym terminie zostaną przekazane do Oddziału Paszportów w Gdyni i tylko tam będzie możliwy ich odbiór. Punkt w Gdyni znajduje się przy ul. Legionów 130. Czynny jest we wtorki w godz. 11-18, natomiast w pozostałe dni robocze 8.30-15.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o wydanie paszportu mogą to uczynić w placówkach paszportowych na terenie całego kraju lub w najbliższych placówkach: w Gdyni, w Kościerzynie i Chojnicach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.