Potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia

poniedziałek, 16 lipca 2018 r., 12:26
fot. archiwum

54-letnia kobieta trafiła w sobotę do szpitala, wskutek wypadku do którego doszło w Kosach. Jadąc rowerem, została potrącona przez samochód. Sprawca zbiegł.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 11.30 w Kosach.

- Kierujący pojazdem marki volkswagen jadąc z Kartuz w kierunku Smętowa Chmieleńskiego podczas wyprzedzania ciągu rowerów jadących w tym samym kierunku uderzył lewym lusterkiem bocznym w 54-letnią rowerzystkę, mieszkankę powiatu kartuskiego - informuje Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Sprawca zdarzenia oddalił się w nieznanym kierunku. Rowerzystka w wyniku doznanych obrażeń została przetransportowana do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.