Wypożyczalnia Przyczep Samochodowych - Wynajem Przyczep - Chwaszczyno

czwartek, 19 lipca 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Jeśli sporadycznie potrzebujesz przyczepy, a nie chcesz wydawać pieniędzy na zakup własnej, to możesz ją po prostu wypożyczyć. Jako wypożyczalnia przyczep samochodowych działamy już od ponad 3 lat. U nas wynajem przyczep samochodowych jest niezwykle łatwy i szybki - przekonali się o tym nie tylko mieszkańcy kaszub, ale także Gdańska i Gdyni.

Wypożyczenie przyczepy samochodowej - dlaczego warto?

Jeśli masz do przewiezienia większego gabarytu rzeczy, które nie zmieszczą się Tobie do auta, a nie chcesz wynajmować drogiego transportu, w takim przypadku najlepszą opcją będzie wypożyczenie przyczepy samochodowej na kilka godzin lub kilka dni. Posiadamy aktualnie na placu ponad 20 różnych przyczep samochodowych i lawet do wypożyczenia. Dlatego z pewnością u nas znajdziesz odpowiednią przyczepę dla siebie. Posiadamy na wynajem przyczepy dwuosiowe, jednoosiowe, przyczepy z plandeką lub bez, również platformy.

Wynajmując przyczepę przewieziesz przedmioty wielkogabarytowe i o niestandardowych wymiarach bez uszkodzenia. Nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo.

Znajdujemy się na wjeździe do Chwaszczyna po lewej stronie jadąc od Żukowa. Nasza lokalizacja jest na tyle dobra, że mieścimy się 20km od Kartuz, 10km od Gdyni i Gdańska.

U nas wypożyczysz przyczepę szybko i sprawnie, wystarczy że będziesz mieć przy sobie dowód osobisty i prawo jazdy. Nie zasypiemy Cię stosem formularzy do wypełnienia, gdyż cenimy czas naszych klientów, u nas wystarczy, że złożysz podpis. Oprócz dokumentów do wypożyczenia będzie Tobie potrzebny tylko samochód z hakiem.

W naszej wypożyczalni przyczep, doradzamy na miejscu, jaka przyczepa będzie idealna do danego celu. W wypożyczalni dbamy także o bezpieczeństwo, dlatego jeśli będzie Tobie potrzebne dodatkowe wyposażenie np. pasy to bez problemu je Tobie udostępnimy.

Czas wypożyczenia przyczepy zależy od danej osoby - każdy klient decyduje, kiedy i na jak długo potrzebuje przyczepy.

Oferujemy korzystne warunki wypożyczenia i zniżkę do 4 godzin wypożyczenia.

Nasza wypożyczalnia przyczep Gdańsk - Gdynia - wypożyczysz od nas przyczepę, bez spełniania wielu warunków.

PrzyczepyGD - Wypożyczalnia Przyczep Samochodowych
ul. Gdyńska 5 ( róg ul. Lisiej )
Chwaszczyno 80-209
Tel: 503 877 102
Tel: 504 708 494
e-mail: biuro@przyczepygd.pl
www: przyczepygd.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.