Wakacje ze Słonecznym Patrolem Riviery

czwartek, 19 lipca 2018 r., 09:45

Wiecie, czym jest skimbording? Jeśli nie, to wkrótce się to zmieni! Już za kilka dni wystartuje kolejna edycja akcji Słoneczny Patrol, organizowanej przez Centrum Riviera. W każdy wakacyjny weekend plaże w Gdyni, Sopocie, Jastarni i Władysławowie zamienią się w miejsca pełne wyjątkowych atrakcji — zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych plażowiczów.

Już w sobotę 21 lipca widzimy się na plaży w Sopocie! (wejście nr 34):

11:00 - Słoneczny Patrol Riviery rozpoczyna swój dyżur!
11:15 - Poranne rozciąganie!
12:00 - Integracyjny taniec rodzinny
12:30 - Fitness na plaży
13:00 - Taniec stylem dowolnym
13:30 - Wślizgnij się na podium! - konkurs na torze skimboardowym
14:15 - Trening w gorącym rytmie
15:00 - Plaża skarbów - zapoluj na nagrody!
15:45 - Taneczny relaks
16:30 - Słoneczny patrol kończy swój dyżur

Słoneczny zespół zapewni niesamowite wrażenia z pobytu nad Bałtykiem! W nadmorskiej strefie Riviery od samego rana będzie bardzo aktywnie. Zaczniemy dzień od wspólnego rozciągania. Plażowicze będą mogli wziąć udział w treningu z animatorem lub poćwiczyć nadmorski aerobik w rytmie muzyki disco. Nie zabraknie również latynoskich klimatów w towarzystwie energetycznej, plażowej zumby.

W strefie Słonecznego Patrolu czekać będzie na Was 15-metrowy tor wypełniony wodą, na którym wszyscy chętni spróbują swoich sił w ślizgu na desce, czyli skimbordingu.

Po sportowych zmaganiach na pewno nadarzy się też okazja, by w specjalnie przygotowanej foto-budce zrobić sobie zdjęcia z najbliższymi. Pozytywne emocje i niebanalne pamiątki gwarantowane!

Na tych, którzy wolą przygody od sportowych wrażeń, czekają dodatkowe atrakcje. Każdego wielbiciela Indiany Jonesa i poszukiwaczy zaginionych kosztowności ucieszy Plaża Skarbów, na której ukryte będą skrzynki z wyjątkowymi upominkami od partnerów akcji. Wykorzystajcie tę szansę, aby zdobyć fantastyczne nagrody! Nasi partnerzy zadbali także o to, by każdy mógł otrzymać gadżety, które dodatkowo uprzyjemnią plażowanie! Specjalne upominki przygotowali TK Maxx, Wyższa Szkoła Bankowa i kino Helios.

Najmłodsi także nie będą się z nami nudzić - z myślą o nich przygotowaliśmy bezpieczną strefę, do której zapraszamy na piaskowe zabawy, a także… na wodny paintball! Nadmorskie harce z rówieśnikami sprawią maluchom mnóstwo radości, podczas gdy rodzice będą relaksować się na leżakach w strefie chilloutu.

Strefa Słonecznego Patrolu Riviery to także miejsce, gdzie można skorzystać z przebieralni, schłodzić się pod wodną mgiełką czy skorzystać z kosmetyków chroniących przed słońcem. Na wszystkich spragnionych będą czekać również butelki zimnej wody. Po zabawie oldschoolowy Rivierobus, pełen atrakcji i upominków zabierze Was prosto z plaży za zakupy do Centrum Riviera.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.