Dwie osoby ranne w wypadku w Wygodzie Sierakowskiej

czwartek, 19 lipca 2018 r., 09:57
fot. internet/Facebook/OSP Sierakowice

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorek po południu na trasie Mojusz-Sierakowice. W Wygodzie Sierakowskiej zderzyły się trzy samochody.

Do zdarzenia doszło około godziny 16 w Wygodzie Sierakowskiej.

- Kierująca pojazdem marki opel 53-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, jadąc od strony Mojusza w kierunku Sierakowic z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo-bocznie z jadącym prawidłowo mercedesem. Kierował nim 50-letni mieszkaniec powiatu włocławskiego. W wyniku zderzenia kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem. Samochód obrócił się, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym dostawczym oplem, którym kierowała 54-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku wypadku do szpitala przetransportowano kierujących mercedesem i dostawczym oplem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.