Kobieta wypadła z czwartego piętra w Kartuzach

czwartek, 19 lipca 2018 r., 11:28

W środę rano doszło do nieszczęśliwego wypadku na Osiedlu XX-lecia w Kartuzach. Z czwartego piętra w jednym z bloków wypadła kobieta. Przetransportowano ją do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 9 rano na Osiedlu XX-lecia.

- Dyżurny został powiadomiony o takim zdarzeniu około godziny 9. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i wezwali zespół ratownictwa medycznego - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W momencie, gdy policjanci udzieli kobiecie pomocy, była ona przytomna. Przetransportowano ją do szpitala. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Póki co nie wiadomo, jak doszło do tego, że kobieta wypadła.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.