Odeszła śp. Karolina Magulska ze Sławek. Przegrała walkę z rakiem

czwartek, 19 lipca 2018 r., 11:50
fot. archiwum/przejsciakrok.blogspot.pl

W środę zmarła Karolina Magulska ze Sławek. 29-latka przegrała walkę z nowotworem. Nabożeństwo pogrzebowe w jej intencji odbędzie się w sobotę.

Karolina Magulska ze Sławek w środę zakończyła trwająca dwa lata walkę ze złośliwym nowotworem. Jej historię wiele razy opisywaliśmy na naszych łamach. Poruszyła tysiące osób, wiele wspierało ją w walce. Karolina zachorowała w lipcu 2016 roku. Wówczas zdiagnozowano u niej złośliwy, nieoperacyjny nowotwór szyjki macicy. Mimo złych rokowań zaczęła nierówną walkę z chorobą. Swoją historię opisywała na blogu przejsciakrok.blogspot.com. Przez minione miesiące prowadziła nieustanną walkę o każdy dzień. Walczyła przede wszystkim dla swojego 10-letniego syna Pawełka. Niestety choroba ją pokonała. Karolina odeszła w środę, 18 lipca. Miała 29 lat.

Pogrzeb Karoliny odbędzie się w sobotę, o godz. 10 w kościele p.w. Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.