Wypadek w Przodkowie - do szpitala trafiły dwie osoby, w tym dziecko

sobota, 21 lipca 2018 r., 12:13
fot. archiwum

W sobotni poranek doszło do wypadku w Przodkowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiły dwie osoby, w tym ośmioletnie dziecko.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz.10 w Przodkowie.

- Kierujący toyotą 46-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki skoda, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala trafiły dwie osoby - kierujący toyotą oraz dziecko podróżujące skodą. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.