Potrącił rowerzystę i uciekł. 84-latek w ciężkim stanie. Policja szuka świadków

sobota, 21 lipca 2018 r., 17:16
fot. archiwum

W sobotę rano doszło do wypadku na ul. Ceynowy w Kartuzach. Nieznany sprawca potrącił samochodem 84-letniego rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja prosi o kontakt potencjalnych świadków.

W sobotę około godz. 9 rano na ul. Ceynowy w Kartuzach doszło do potrącenia rowerzysty. Jak informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, nieznany sprawca potrącił 84-letniego mężczyznę jadącego rowerem i zbiegł z miejsca zdarzenia. Cyklista w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogły być świadkami zdarzenia. Wszyscy, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na ten temat proszeni są o kontakt pod nr tel. 58 685 22 22 lub 997.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.