Wybory Bursztynowej Miss Lata w Chmielnie

niedziela, 22 lipca 2018 r., 02:24
fot. MD-Z

Dwanaście urodziwych pań walczyło o tytuł najpiękniejszej podczas wyborów Bursztynowej Miss Lata, które towarzyszyły Festiwalowi Tradycji Kaszubskich w Chmielnie. Tytuł miss zdobyła Anna Odrzywolska.

Tego lata po raz kolejny do Chmielna zawitały piękne pretendentki do tytułu miss. Już po raz trzeci w tej miejscowości odbyły się wybory Bursztynowej Miss Lata. Dwie poprzednie edycje konkursu towarzyszyły imprezie ChillOut Fest, która odbywała się na chmieleńskiej plaży. W tym roku wybory odbyły się podczas Festiwalu Tradycji Kaszubskich.

O tytuł najpiękniejszej rywalizowało dwanaście dziewcząt - Karolina Chrobak z Żywca (19 lat, 163 cm), Weronika Laskowska z Daleszyc (20 lat, 164 cm), Wiktoria Seń ze Starogardu Gdańskiego (17 lat, 169 cm), Klaudia Ngo Ngoc ze Skarżyska-Kamiennej (24 lata, 166 cm), Ania Paterak z Warszawy (20 lat, 170 cm), Katarzyna Mazur z Kielc (19 lat, 174 cm), Anna Odrzywolska z Jawiszowic (18 lat, 171 cm), Aleksandra Werner z Suchowoli (17 lat, 173 cm), Klaudia Mrozińska z Koziegłówek (23 lata, 172 cm), Julia Kempka z Frydka (17 lat, 173 cm), Angelika Kosakowska z Kielc (25 lat, 173 cm) i Natalia Gosiewska ze Starogardu Gdańskiego (21 lat, 177 cm).

Dziewczęta prezentowały się publiczności czterokrotnie - w kostiumach stylizowanych słowiańsko, w kostiumach kąpielowych, w strojach sportowych i wieczorowych. Przerwy między poszczególnymi wyjściami umilali swoimi występami Mateusz Pawelczyk i Ramona Bistroń.

Koronę najpiękniejszej zdobyła Anna Odrzywolska. Tytuł I wicemiss zdobyła Julia Kempka, natomiast II wicemiss została Weronika Laskowska. Miss publiczności z kolei wybrano Wiktorię Seń.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.