Szklana. Pijany 63-latek wpadł pod samochód

poniedziałek, 23 lipca 2018 r., 12:57
fot. archiwum

Wizytą w szpitalu dla 63-latka zakończyła się przechadzka ze Szklanej do Sierakowic. Znajdujący się pod wpływem alkoholu mężczyzna wtargnął pod jadący z przeciwnego kierunku samochód.

Do zdarzenia doszło po godzinie 11. na trasie Szklana - Sierakowice.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 63-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego poruszając się ze Szklanej w kierunku Sierakowic wtargnął pod jadący z przeciwnego kierunku samochód marki VW Passat, którym kierował 36-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - podaje st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, pieszy poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wydmuchał około promila alkoholu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

63-latek wskutek doznanych obrażeń został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.