Samochód jak nowy - czas na generalne porządki

piątek, 27 lipca 2018 r., 12:01
fot. nadesłane

Mechanika samochodowa u Tomka oferuje swoim klientom nie tylko pełen pakiet warsztatowy, ale również prawdziwe SPA dla samochodu. Nie tylko pranie tapicerki, ale kompleksową usługę, włącznie ze wszystkimi detalami. Szczegółowe odkurzenie, usuwanie kurzu z wszelkich zakamarków, pranie wykładzin, podsufitki, bagażnika, siedzeń, czyszczenie i zabezpieczenie plastików. Wystarczy jeden dzień, a Twój samochód będzie młodszy o kilka lat.

Urlop to dobry czas na porządki. Również w samochodzie. Przed wyjazdem na wakacje, warto sprawdzić stan techniczny samochodu, a także uporządkować jego wnętrze. Mechanika samochodowa u Tomka z Borowa, swoim klientom oferuje nie tylko usługi naprawcze i wulkanizacyjne, ale również kompleksowe pranie czyszczenie samochodu.

Pełna oferta warsztatowa

Mechanika pojazdowa u Tomka, posiada trzy stanowiska. Obsługuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. W ofercie:

- mechanika pojazdowa i wulkanizacja,
- naprawy bieżące,
- przeglądy okresowe,
- konserwacja podwozi,
- pranie tapicerek samochodowych i meblowych, szczegółowe czyszczenie i odkurzanie
- czyszczenie plastikowych elementów

Profesjonalne czyszczenie samochodu i nie tylko

Piorą z dbałością o szczegóły i tylko z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i oryginalnych dedykowanych kosmetyków firmy Karcher. Mechanika pojazdowa u Tomka oferuje swoim klientom profesjonalne czyszczenie tapicerek, odkurzanie, kompleksowe czyszczenie kokpitu, a także pranie tapicerki meblowej, kanap, foteli, krzeseł, jak również wykładzin i dywanów. Oferują atrakcyjne ceny, szczególnie przy większych zamówieniach.

Na życzenie, dojazd do klienta. Na terenie Dzierżążna, Borowa i Borkowa - dojazd gratis.

Szukaj ulotki, zapłacisz mniej

Wciąż obowiązuje promocja dla wszystkich, którzy przyjdą do warsztatu z ulotką rabatową - można ją znaleźć w okolicznych sklepach lub za wycieraczką swojego samochodu. Ulotka upoważnia do 10 - procentowego rabatu na wszystkie usługi.

Mechanika samochodowa u Tomka

ul. Świerkowa 3, Borowo
Zjazd na Kiełpino, przed torami w lewo (50 metrów od głównej drogi)

tel. 603-348-137

godziny otwarcia warsztatu:

pon-pt 8.00-17.00
soboty 8.00-14.00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.