Najlepsza Restauracja Regionalna w woj. pomorskim i Perła Kaszub 2017 zaprasza!

czwartek, 26 lipca 2018 r., 12:00
fot. nadesłane

Nowa Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz (6 km - droga woj. nr 228 Kartuzy - Bytów) - Najlepsza Restauracja / Kuchnia Regionalna Roku 2017 w woj. pomorskim I PERŁA KASZUB 2017, zaprasza Państwa serdecznie!

Zwycięzca Konkursu zorganizowanego przez Dziennik Bałtycki, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego: "Mistrzowie Smaku" w kategorii: Najlepsza Kuchnia Regionalna Roku oraz PERŁA KASZUB 2017 (szczególna wyróżnienie przyznane przez Starostę Powiatu Kartuskiego), jak również Laureat

Festiwalu Potraw Kaszubskich 2017, zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej wyśmienitej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej.

W naszym MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni, znajdziecie Państwo m.in. gęsinę w czterech odsłonach i dziczyznę (mamy m.in. bitki z dzika, zrazy z jelenia, pieczoną pierś z gęsi z sosem z czarnej porzeczki, podawana z pieczonym jabłkiem i modrą kapusta, szmurowane udko z gęsi z zapiekanymi kopytkami, pierś z kaczki marynowaną w świeżych pomarańczach podawaną z musem z czarnej porzeczki, pieczoną kaczkę). Mamy też pyszną kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, na przystawkę pasztet z gęsi i inne regionalne specjały. Nasze domowe pierogi z gęsiną i suszoną śliwką w sosie kurkowym oraz nasze pierogi z jagodami to niekwestionowane hity, na które przyjeżdżają do nas Goście całego Województwa i nie tylko…!

A z naszych ostatnich nowości w Menu m.in. - szmurowana perliczka z pikantnym sosem na puree ziemniaczanym i z pieczonymi warzywami, sandacz w sosie cytrynowym, grillowane polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym i żeberka w sosie miodowo-winnym…!

U nas nie tylko zjecie Państwo przeeeepyszny obiadek, ale też spędzicie czas w miłej, przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze, wypoczniecie na spacerku na nasz prywatny punkt widokowy (od którego jest tylko 200m do Wiatraka w Ręboszewie), odpoczniecie na naszym tarasie na przygotowanych dla Was leżakach, czy też zażyjecie kąpieli (nie tylko słonecznych) na naszej prywatnej plaży z dużym pomostem nad samym jeziorem.

Jako nowi właściciele MODREJ SOBÓTKI jesteśmy dumni, z faktu, że już po 6 miesiącach od otwarcia przez nas restauracji, oferującej regionalne dania naszej Kuchni Kaszubskiej, zdobyliśmy prestiżowy tytuł Najlepszej Restauracji Regionalnej Roku 2017 (tym bardziej, że nasz lokal, z naszego Powiatu Kartuskiego, okazał się najlepszy w całym woj. pomorskim!), a po 9 miesiącach zostaliśmy nagrodzeni przez Starostę Powiatu Kartuskiego PERŁĄ KASZUB 2017!

Do zobaczenia wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA

Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)

Czynna: codziennie w godz. 12.00 - 20.00

tel. 731 099 913
e-mail: modrasobotka@gmail.com

www.modrasobotka.pl

Odwiedź profil naszej Restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.