Policja szuka świadków potrącenia rowerzysty

piątek, 27 lipca 2018 r., 17:20
fot. archiwum

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje świadków poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w sobotę, 21 lipca w Kartuzach. Nieznany sprawca potrącił rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia. 84-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Kartuscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 21 lipca około godz. 10.50 w Kartuzach na ul. Ceynowy, gdzie doszło do nieumyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nieznany sprawca nieustalonym samochodem potrącił prowadzącego rower 84-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wobec konieczności ustalenia bezpośrednich świadków, osoby posiadające informacje o przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, pod numerami tel. 58 685 21 20.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.