Kartuzy. Świetny koncert Enej na finał pierwszego dnia jarmarku

niedziela, 29 lipca 2018 r., 01:16
fot. MD-Z

"Kamień z napisem love", "Skrzydlate ręce", "Tak smakuje życie" czy "Radio Hello" - te i wiele innych hitów śpiewała wspólnie z zespołem Enej publiczność zgromadzona w sobotni wieczór w Parku Solidarności w Kartuzach. Energetyczny koncert Enej zamknął pierwszy dzień Jarmarku Kaszubskiego.

W sobotni wieczór mieszkańcy Kartuz zebrali się tłumnie na finałowym koncercie pierwszego dnia Jarmarku Kaszubskiego. Gwiazdą tego wieczoru był zespół Enej. Plac w Parku Solidarności tłumy wypełniły po brzegi. Ośmioosobowa grupa dała fantastyczny, pełen energii występ. Publiczność wraz z chłopakami z Olsztyna największe hity takie jak "Radio Hello", "Rachela", "Tak smakuje życie" i wiele innych. Na bis publiczność usłyszała "Skrzydlate ręce" i "Kamień z napisem love".

- Grupa Enej dała z siebie na tym koncercie 200 procent. Bawiłam się rewelacyjnie. Bardzo lubię muzykę zespołu, bo jest bardzo żywa i pełna energii, tak jak Enej - mówiła Agnieszka, jedna z uczestniczek koncertu.

W niedzielę Jarmark rozpocznie się o godz. 15.30. W programie m.in. rozstrzygnięcie zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza Kartuz, program dla dzieci, występy Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca "Kaszuby", Mateusza Pawelczyka, Kapeli Czerniakowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Big Cyc.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.