Wieczór panieński - nic nie musisz organizować, wszystko zrobią za Ciebie

wtorek, 31 lipca 2018 r., 10:35
fot. nadesłane

Coraz częściej słyszy się o tym, że przyszłe panny młode nie chcą samodzielnie organizować sobie wieczorów panieńskich. Chcą, aby ktoś zrobił to za nie i to w bardzo niezwykły sposób. Jakie w takim wypadku ma się opcje?

Wieczór panieński w SPA

Jednym z bardzo popularnych trendów ostatnich lat jest wieczór panieński organizowany w SPA. Wydaje się, że taka opcja jest wprost idealna dla wszystkich tych zestresowanych panien młodych, które mają na głowie masę przygotowań do ślubu a do tego jeszcze muszą pracować, zajmować się domem i wykonywać wszystkie dotychczasowe obowiązki. W związku z tym wydaje się, że wyjazd do SPA na weekend jest świetną opcją odpoczynku i oderwania się od wszystkich przygotowań.

Wyjazd do SPA i co dalej?

Nie każdy wieczór panieński jest z noclegiem. Za nocleg trzeba oczywiście dodatkowo dopłacić. Zazwyczaj jedna bierze się to pod uwagę rezerwując i organizując wieczór panieński. Coraz częściej spotyka się też wieczory panieńskie, które zaplanowane są w jakimś stylu. Często są to style powiązane z przepychem jak na przykład boski czy też cesarski. Tym samym wszystkie uczestniczki wieczoru czują się w jego trakcie zdecydowanie lepiej.

Co obejmuje wieczór panieński

Oczywiście zawsze ma się kilka opcji do wyboru. Najczęściej jednak wieczór tego typu obejmuje takie elementy jak:

• wstęp do strefy wellness gdzie każda z pań może skorzystać z wybranego wcześniej zabiegu,
• kącik, w którym wszystkie panie mogą się świetnie bawić organizując pannie młodej zabawy,
• poczęstunek zorganizowany na tarasie,
• inne zabiegi, które zostają wcześniej ustalone wykpione,
• catering,
• alkohol

Opcja noclegu zawsze jest za dopłatą. W ten sposób koszt takiego wieczoru panieńskiego może sięgać około 400 złotych. Przy tym w nocleg zawsze wliczane jest dodatkowo śniadanie. Warto dodać, że przyszła panna młoda nigdy nie płaci ze wszystkie opcje, które są dostępne w czasie jej wieczoru panieńskiego. Bardzo często, nawet zdarza się tak, że kobieta ta ma dodatkowe opcje za które nie musi płacić. Są to więc najczęściej jakieś zabiegi na twarz lub ciało.

Najlepsza opcja

Decydując się na wieczór panieński w SPA dobrze jest wcześniej zdecydować jak mniej więcej będzie on przebiegał oraz oczywiście ustalić wszystkie najważniejsze elementy w czasie jego trwania. W ten sposób uniknie się wszelkich niedogodności. Warto zauważyć, że w tego typu wieczorze panieńskim nie uczestniczą wszystkie znajome i koleżanki danej panny młodej. Zazwyczaj jest to grono najbliższych przyjaciółek, z którymi można się pośmiać czy też pożartować. Zdecydowanie rzadziej są to inne, mniej znaczące koleżanki.

Reasumując warto zastanowić się nad wieczorem panieńskim tego typu. Z pewnością jest to impreza, która nigdy nie zostanie zapomniana, ponieważ rzadko która kobieta może sobie pozwolić na aż tyle luksusu na co dzień. W związku z tym zdarzają się one niezbyt często. Na szczęście wiele pań zaczyna zmieniać myślenie wychodząc z założenia, że im również należy się coś od życia i dlatego też decydują się na taki wieczór panieński.

Źródło: https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.