Kartuzy. Zatrzasnęli się w windzie w szpitalu - pomogli strażacy

środa, 1 sierpnia 2018 r., 08:33
fot. archiwum

W środowy poranek strażacy interweniowali w kartuskim szpitalu. W windzie na pierwszym piętrze zatrzasnęły się tam trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w środę nad ranem. Tuż przed godziną 7. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o tym, że w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kartuzach na pierwszym piętrze w windzie utknęły trzy osoby.

Na miejsce skierowano zastęp straży z JRG Kartuzy. Strażacy przy pomocy podręcznego sprzętu burzącego otworzyli drzwi do windy. Uwięzionym w windzie osobom nic się nie stało.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.