Tuchom. Dzieci i młodzież w ramach RegioLigi zagrają już w tę niedzielę

środa, 1 sierpnia 2018 r., 10:15
fot. nadesłane

Już w tę niedzielę, 5 sierpnia odbędzie się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Vigo Cup w ramach Regionalnej Ligii Piłki Nożnej "6". Dzieci i młodzież z całego województwa będą zmagać się w czterech kategoriach.

O godz. 10. swoje mecze rozpoczną roczniki 2005/06 oraz 2007/08. Natomiast w drugiej części rozgrywek, o godz. 13. zagrają młodzi piłkarze w rocznikach 2009/10 i 2011/12.

Turnieje RegioLigi cieszą się dużą popularnością. Na zawodników czeka dużo nagród, a także poczęstunek. Turniejom zawsze towarzyszy świetna, rodzinna atmosfera oraz rywalizacja fair-play.

Zbliżająca się impreza będzie trzecią z pięciu w ramach cyklu RegioLigi. Następne turnieje odbędą się kolejno w Przyjaźni 19 sierpnia oraz w Skrzeszewie 30 września.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy regioliga@op.pl. Więcej informacji o turnieju można uzyskać na stronie regioliga.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej.

nadesłane/Arkadiusz Paździora

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.