W sobotę oficjalny objazd trasy zawodów Trigar MTB Challenge

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 19:00
fot. archiwum/MD-Z

Na początku września na Złotej Górze odbędzie się Trigar MTB Challenge Kartuzy - emocjonujące zawody dla miłośników dwóch kółek. Ich organizatorzy zapraszają w sobotę o godz. 11 na oficjalną prezentacją trasy zawodów.

Już we wrześniu odbędzie się druga edycja wyścigu Trigar MTB Challenge Kartuzy. To emocjonujące zawody dla pasjonatów dwóch kółek. Wyścig odbędzie się w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu już po raz drugi. Zawody są świetną okazją, by sprawdzić swoje możliwości w terenie trochę bardziej wymagającym.

Trigar MTB Challenge Kartuzy to impreza dedykowana zapalonym cyklistom. Na listach startowych Trigar MTB Challenge Kartuzy jest łącznie 400 miejsc na dwóch dystansach. Zawody są świetną okazją, by sprawdzić swoje możliwości w terenie nieco bardziej wymagającym. Uczestnicy będą mogli ścigać się na dwóch dystansach Mini i Mega. Krótsza trasa będzie liczyła około 32 kilometrów, a dłuższa 57 km.

Organizatorzy MTB zapraszają wszystkich zapisanych zawodników oraz osoby, które wciąż zastanawiają się nad udziałem, na oficjalną prezentację trasy zawodów. Odbędzie się ona w sobotę, 4 sierpnia o godz. 11.05. Uczestnicy spotkają się przy amfiteatrze na Złotej Górze. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.