Lisie Jamy. Audi wypadło z trasy i dachowało

piątek, 3 sierpnia 2018 r., 22:13
fot. AL

Dwóch młodych mężczyzn zostało poszkodowanych wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór na trasie Szklana-Długi Kierz. Audi wypadło tam z trasy i dachowało na polu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21. w Lisich Jamach. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący audi jadąc od Szklanej w kierunku Długiego Krza, najpewniej wskutek nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnia na przydrożne pole, gdzie kierowane przez niego audi dachowało.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn w wieku 24 i 26 lat.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, OSP Borzestowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.