Sulęczyno. Zderzenie toyoty z peugeotem na skrzyżowaniu

poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., 13:27
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zderzenie dwóch pojazdów, do którego doszło w niedzielny wieczór w Sulęczynie. Kierujący peugeotem wymusił tam pierwszeństwo na toyocie.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał w niedzielę po godzinie 20. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej z Kaszubską zderzyły się dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący peugeotem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącej drogą wojewódzką toyocie.

Szczęśliwie żadnemu z uczestników zdarzenia nic się stało, a całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno i JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.