Nie żyje 26-latek ranny w wypadku w Lisich Jamach

wtorek, 7 sierpnia 2018 r., 13:41
fot. archiwum/AL

Nie żyje 26-letni mężczyzna ranny w wyniku wypadku, do którego doszło w piątkowy wieczór w Lisich Jamach. Obrażenia, jakich doznał, okazały się zbyt poważne. We wtorek śledczy otrzymali informację, że młody mieszkaniec powiatu kartuskiego zmarł w kościerskim szpitalu.

Jak informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, we wtorek policjanci otrzymali informację o tym, iż w kościerskim szpitalu zmarł 26-letni mężczyzna, ranny wskutek piątkowego wypadku w Lisich Jamach.

Przypomnijmy, że do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w miniony piątek przed godziną 21. Kierujący audi 26-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od Szklanej w kierunku Długiego Krza, najpewniej wskutek nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na przydrożne pole, gdzie kierowane przez niego audi dachowało.

26-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie. 22-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami do placówki w Kartuzach.

Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.