Bruno ma już dom! Porzucony psiak znalazł nowych właścicieli

czwartek, 9 sierpnia 2018 r., 11:39
fot. nadesłane/UM Kartuzy

Od kilku dni błąkał się przy Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach. Najprawdopodobniej spotkał go taki los, jak wielu innych czworonogów w czasie wakacji - ktoś go po prostu porzucił. Bruno, bo tak nazwali go pracownicy CIT-u i Urzędu Miejskiego, to przesympatyczny, towarzyski psiak, który pilnie poszukiwał nowego domu, bo groziło mu schronisko. Dzięki nagłośnieniu sprawy w internecie zwierzak znalazł nowych właścicieli.

"Nazywam się Bruno. Ktoś mnie chyba wyrzucił w Kartuzach i pojechał dalej na wakacje. Szukam szczęśliwego domu. Od kilku dni nie mogę go znaleźć. Czekam pod Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach" - z tabliczką o takiej treści do zdjęć na tle kolegiaty z radością pozuje Bruno. To pies, którego najprawdopodobniej ktoś porzucił. Od kilku dni błąka się przy Centrum Informacji Turystycznej. Historia czworonoga poruszyła pracowników CIT-u i Urzędu Miejskiego w Kartuzach. Postanowili pomóc psiakowi znaleźć nowy dom. Nazwali go Bruno.

- Bruno (wiek około 1 rok) potrzebuje Twojej pomocy. Masz dom i nie masz psa? Weź Bruna do siebie. Jest dobrze wychowany, to spokojny pies. Okaż serce, w zamian zyskasz przyjaciela na kolejnych 15 lat swojego życia. Jeśli nie masz budy, w tym temacie też pomożemy. Jeśli weźmiesz go do domu, jeszcze lepiej - apelują pracownicy kartuskiego magistratu.

Na noc z czwartku na piątek Bruno znalazł schronienie, jednak jeśli do piątku nie znajdzie nowego domu, czeka go schronisko. Osoby, które chciałyby przygarnąć Bruna i stworzyć mu kochający dom proszone są o kontakt pod nr tel. 783 163 943.

AKTUALIZACJA

Krótko po nagłośnieniu sprawy Bruna w mediach i portalach społecznościowych znalazła się osoba, która postanowiła przygarnąć czworonoga. Psa zabrała do siebie pani Janina z Grzybna.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.