Kobieta i 7-letnie dziecko ranne w wypadku w Puzdrowie

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 10:20
fot. archiwum

Dwie osoby, w tym siedmioletnia dziewczynka, trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem w Puzdowie. BMW zderzyło się tam z volkswagenem.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem, około godz. 19 w Puzdrowie.

- Kierująca pojazdem marki BMW, 28-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, chcąc wykonać manewr skrętu w prawo, nie zachowała należytej ostrożności i zderzyła się bocznie z nadjeżdżającym od strony Łyśniewa pojazdem marki volkswagen. Kierowała nim 27-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia do szpitala przetransportowano dwie osoby - 27-latkę kierującą volkswagenem i siedmiolatkę, która była pasażerką pojazdu.

Obie kobiety kierujące pojazdami były trzeźwe.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.