Chwaszczyno. Zderzenie volkswagena z autobusem

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 17:17
fot. internet/KP PSP Kartuzy

W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Chwaszczynie, gdzie na K20 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13. w Chwaszczynie na K20 na wysokości skrzyżowania z ulicą Starochwaszczyńską.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki volkswagen 47-letnia kobieta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzyła się z jadącym w kierunku Gdyni autobusem, za kierownicą którego siedział 36-letni mężczyzna - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia jedna osoba z lekkim obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.