Zderzenie trzech aut w Szymbarku

sobota, 11 sierpnia 2018 r., 19:01
fot. archiwum

W sobotnie popołudnie doszło do zderzenia trzech pojazdów na drodze krajowej nr 20. Choć całe zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikt z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do szpitala na obserwację zabrano dwójkę dzieci podróżujących jednym z aut.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 17 w Szymbarku na drodze krajowej nr 20 na wysokości skrętu na Wieżycę.

- Kierujący volvo 54-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą z naprzeciwka mazdą oraz pojazdem BMW, który jechał za nią - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mazdą podróżowało dwoje dorosłych i dwójka trzyletnich dzieci, natomiast BMW dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku ośmiu i dziewięciu lat. Kierowca volvo jechał sam. Wskutek zderzenia do szpitala na obserwację przewieziono trzylatki z mazdy, jednak nikt z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.