Sierakowice. Tłumnie na Nocy pod Gwiazdami

niedziela, 12 sierpnia 2018 r., 01:19
fot. AL

Pivnic Band, The Mind Seekers, Etna Kontrabande, Loka oraz Sarsa - takie zespoły wystąpiły podczas tegorocznej Nocy pod Gwiazdami w Sierakowicach. W tym roku dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja wśród publiczności. W sierakowickim amfiteatrze bawiły się tłumy.

Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach jest stałym punktem w kalendarzu sezonowych imprez powiatu kartuskiego. W tym roku odbyła się ona na sierakowickim amfiteatrze już po raz dwudziesty szósty, przez co jest jednym z najstarszych tego typu przedsięwzięć w regionie.

Na scenie najpierw pojawił się lokalny zespół Pivnic Band, następnie koncert dał The Mind Seekers. W dalszej kolejności na deskach amfiteatru w Sierakowicach zagrali zespół reggea Etna Kontrabande oraz Loka. Po ich występie przyszedł czas na gwiazdę wieczoru - Sarsę.

Tegoroczna Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach zgromadziła tłumy, dopisała więc zarówno pogoda, jak i frekwencja. Dodajmy też, że wydarzenie poprzedził również I Sierakowicki Festiwal Kolorów, który spotkał się ze sporym odzewem, szczególnie młodszej części publiczności.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.