Jedna osoba ranna w wypadku w Starkowej Hucie

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 11:15
fot. internet/OSP Hopowo

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielę w południe na drodze krajowej nr 20. Renault scenic zderzył się tam z dostawczym Iveco.

Do zdarzenia doszło około godz. 12 w Starkowej Hucie.

- Kierujący renaultem 33-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podjął manewr zawracania. Nie upewnił się, co do możliwości bezpiecznego jego wykonania, wskutek czego doszło do zderzenia z pojazdem marki iveco, którym kierował 27-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał pasażer renaulta. W akcji uczestniczyły jednostki OSP Hopowo, OSP Egiertowo, JRG Kartuzy, przejazdem zastęp z PSP Chojnice, zespół ratownictwa medycznego i policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.