Za kierownicą z dwoma promilami

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r., 12:15
fot. archiwum

W niedzielę policjanci zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego dwóch amatorów jazdy na podwójnym gazie. Jeden z nich mając w organizmie około dwóch promili uderzył samochodem w płot.

W niedzielny poranek około godz. 5.30 w Sierakowicach policjanci zatrzymali kierującego oplem 35-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna miał w organizmie około dwóch promili alkoholu. Nie dość, że wsiadł nietrzeźwy za kółko, to jeszcze doprowadził do kolizji.

- Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w płot przydrożnej posesji - informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W niedzielę około godz. 8 rano funkcjonariusze zatrzymali 71-latka, który jechał kią mając w organizmie około dwóch promili.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.