W Skorzewie znaleziono niewybuchy. Droga DW 214 zablokowana

wtorek, 14 sierpnia 2018 r., 08:38
fot. archiwum

Droga wojewódzka nr 214 na odcinku w Skorzewie jest zablokowana. Jak informuje kościerska policja, przy drodze ujawniono niewybuchy, najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, znaleziska to 11 pocisków artyleryjskich o kalibrze od 75 do 150. Niewybuchy znaleziono dzień wcześniej. We wtorek amunicja z okresu II wojny światowej została zabezpieczona przez saperów z Lęborka.

Utrudnienia na trasie trwały do godziny 11.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.